Рябошапка передав справу ПриватБанку до НАБУ, - Ситник


Генпрокурор Руслан Рябошапка передав справу щодо "Приватбанку" в Національне антикорупційне бюро

Про це в ефірі 24 каналу заявив голова НАБУ Артем Ситник. Об этом сообщает mejdura.in.ua со ссылкой на СМИ.

“У банківському секторі є великі проблеми... 400 млрд грн – це сума проблемних кредитів державних банків або це сума неповернутого рефінансування. Із них 183 млрд грн – це якраз "Приватбанк", — сказав він.

За його словами, в НАБУ була справа щодо "Приватбанку", але вони досліджували її на предмет можливої причетності певних осіб до Нацбанку України, тому що це їхня зона відповідальності.

Те, що відбувалось в "Приватбанку", коли кредити видавались на пов’язаних осіб, це все ж не зовсім компетенція НАБУ. Це розслідувала ГПУ, але 20 листопада повністю ліквідовується слідство в цьому органі,– пояснив Ситник.

"Коли генпрокурором став Рябошапка, то ми провели з ним нараду і вирішили, виходячи з інших дій правоохоронних органів, що і цю справу, а це майже 1800 томів, передати до НАБУ. Йдеться про справу щодо подій в "Приватбанку" ще до націоналізації, коли він комерційним", — додав він.

  • Нагадаємо, раніше Рябошапка розповів, що у Генеральній прокуратурі не виключають, що до справи про виведення коштів з ПриватБанку його колишніми власниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим можуть бути причетні колишні високопоставлені чиновники.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/ryaboshapka_peredav_spravu_pryvatbanku_do_nabu_sytnyk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя