Мелінда Гейтс виділить $10 млрд на захист прав жінок у США

У 2000 році Мелінда та Білл Гейтс заснували «Фонд Білла і Мелінди Гейтс» — Мелінда Гейтс виділить $10 млрд на захист прав жінок у США
У 2000 році Мелінда та Білл Гейтс заснували «Фонд Білла і Мелінди Гейтс»
Мелінда планує направляти кошти організаціям, які впроваджують інноваційні стратегії для розширення можливостей жінок Об этом сообщает 0652ua.com со ссылкой на СМИ.


Бізнесвумен та філантоп Мелінда Гейтс протягом 10 років виділятиме мільярд доларів на досягнення гендерної рівності в США.


Про це вона заявила в колонці для видання Time.


Через інвестиційну компанію Pivotal Ventures, засновану разом із чоловіком Біллом Гейтсом, Мелінда планує направляти кошти організаціям, які впроваджують інноваційні стратегії для розширення можливостей жінок.


«Дані з довідника Фонду Candid Online показують, що приватні донори дають 9,27 долара на вищу освіту і 4,85 долара та 1 долар на розв’язання жіночих питань. До того ж, 90 центів з кожного долара йдуть на репродуктивне здоров’я», — заявила Мелінда Гейтс.


Вона вважає, що потрібно інвестувати й в інші потреби жінок. Тому планує виділяти гроші для таких цілей, як полегшення професійного зростання для жінок, розширення гендерного різноманіття в галузі технологій, громадських справ і в медіа та прискорення реформ в організаціях, в яких переважають чоловіки.


«1 мільярд доларів — це великі гроші, але я також визнаю, що це лише мала частина того, що необхідно. Я сподіваюся, що моє фінансове зобов’язання розглядається, і як запрошення приєднатися до справи. Рівність не може чекати», — підкреслила Гейтс


У 2000 році Мелінда та Білл Гейтс заснували «Фонд Білла і Мелінди Гейтс». Його головна мета — підтримувати й покращувати систему охорони здоров’я в бідних країнах. У США пріоритетним напрямком є вдосконалення системи освіти.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/melinda-geyts-vidilit-10-mlrd-na-zahist-prav-zhinok-u-ssha-629996.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя